30 Ağustos 2013

Finansbank Kasa Kiralaması İçin Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Finansbank Erzurum Çarşı Şubesi'ne kasa kiralamak için başvurdum, Clubfinans Doctors kartım olduğu için gerekli indirimi yaptılar. Kasa kiralama ücretinden başka herhangi bir ücret ödeyip ödemeyeceğimi sorduğumda, 'bana depozito bedeli alacaklarını, ancak kasayı kapatırken bu bedeli iade edeceklerini, bunun dışında herhangi bir ücret ödemeyeceğimi 'söylediler.


Eşim buna şahittir. Ben de kasayı kiraladım. Kasayı kapatırken benden hesap işletim ücreti adı altında 75-80 liralık bir para kesildiğini gördüm. Kiralarken depozito ve kira bedeli dışında benden herhangi bir para kesilmeyeceğini söylediklerini yetkililere hatırlatsam da olumlu bir sonuç alamadım. Mağdur edildiğimi düşünüyorum.

Emre 77 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön