07 Eylül 2013 #1998577

Finansbank Kartımın Limitini Yarıya Düşürdü!

Uzun zamandır Finansbank'ın kredi kartını kullanmaktayım. Kartımın limiti 15 bin TL'dir. Ekstra limitim 12800 TL'dir. Her ikisini de kullandım taksit yaptırdım ödemelerim de aksaklık yapmadım 8. ayda ekstramda 10 gün gecikmeli ödedim o da elimde olmayan sebeplerden dolayı. Kartımın limitini yarıya düşürdüler. Asgarisini ödedim bu defada 5 bin TL'ye düşürdüler.


Eksi borç gözüküyor şimdi ona da faiz ödemek zorunda kalıyorum taksitlerim bitse limitin düşmesine bir şey demeyeceğim ama taksitlerim var kart limitinin tamamı borç yarıya inince haliyle eksi borç gözüküyor. Bankayla görüştüm bir sonuç alamadım.

Yahya 121 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 10/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Yahya10 Eylül 2013

  benim şikayetimle ilgili hiç bir yanıt almadım

 • Yahya10 Eylül 2013

  Hayır hiç memmun deyilim beni ikna edici bir cevap gelmedi

 • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön