10 Eylül 2016

Finansbank Kartımı Ve Paramı Yuttu

Bugün saat 23:00 civarında Finansbank yenibosna ATM'sine para yatırma işlemi yapıyordum. Yatırmak istediğim tutarı girdim 600 TL, tamam dedim ve parayı ATM' ye yolladım. Karşıma onaylama ekranı çıktı.ben onaylamaya basamadan "sistemsel işlem gerçekleştiriyor" gibisinden bir ekran çıktı ve bayağı bekledikten sonra ATM kullanım dışı oldu ve benim param da kartımda ATM 'de kaldı. Para da hesabıma geçmedi. Sonuç olarak bayram dolayısıyla 9 gün boyunca kapalı olduğundan işlem yapamayacaklarını söylediler.


Bayram dolayısıyla bu paraya ihtiyacım vardı, beni mağdur ettiler. Bu mağduriyetimden dolayı da bu bankanın gözümde bir değeri kalmadı. En kısa zamanda bu bankaya ait bütün hesapları kapatmak durumunda olacağım. Finansçı finansçı dediniz ben çok güzel finansçım tarafından mağdur edildim. 600 lira hesabıma yatırılıp bu sonra ATM 'de kalan para hesaptan düşürülebilirdi. Ama benim finansçım böyle.

Ömer 418 Okunma

Cevaplar

  • Ömer10 Eylül 2016

    ayrıca bankanızı tercih ettiğim için pişmanım ve hesaplarimida en kısa zamanda kapaticam.bende bayram arifesinde beni mağdur ettiginiz için teşekkür ederim.

  • Ömer10 Eylül 2016

    Tabi "sizi dinliyoruz" linkine yazarsak sikayetimizi sadece siz goreceksiniz. Zaten yardımcı olduğunuz yok. Tek yaptığınız şey insanlara cene calmak.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Eylül 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön