09 Nisan 2013 #1731807

Finansbank Kartımı Teslim Etmiyor!

Kurumumuza gelen Finansbank ın kredi kartı verme çabaları sonuçsuz kalmıştır. Ancak Finansbank bunu sindirememiş olacak ki diğer anlaştığı kurumlara kartları bizzat kuryeyle gönderiyor ancak bizim kurumumuza sadece otomatik bir mesaj atıp kuryeye verilmiştir ve 2 saat sonra da şubemizden alın diye bir mesaj geliyor.


Nasıl bir kurye ki bu geliyor hiç kimseyi bulamıyor ve direk şubeye geri gidiyor kartlar. Buradaki 30 personel izin alıp gitmek zorunda mı?Maalesef tekrar otomatik bir mesaj atıp iletişime geçmeyeceğinizi de bilerek yazıyoruz.

Burcu 32 Okunma

Cevaplar

  • Burcu09 Nisan 2013

    ''Sizi dinliyoruz''a doğrudan iletiyoruz ama geri dönülmüyor. O yüzden buraya başvuruyoruz malesef.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön