09 Ağustos 2016

Finansbank Kartımdan Habersiz İnternette Alışveriş Yapılmış

Normalde internet alışverişlerinde şifre ile yapılırken 3D secure varken benden habersiz işlem yapıldı, provizyon da bekliyor iptal edilmesini talep ettim. 45 gün içinde dönüleceği söylendi. Bana şifre gelmeden alışveriş yapılabiliyorsa demek ki büyük bir güvenlik açığı var ya da 3D secure yalan. Ayrıca aynı bankanın kredi kartı ile pos cihazlarından alışveriş yapıldığında da bazen şifre sorulmuyor. Bu bir çok defa hem kendi, hem yakınımdaki insanların başına geldi. Bu da gösteriyor ki Finansbank' ın kartlarında gerçekten bir güvenlik açığı var ve bankaya bunu ilettiğimde umursamaz bize ne der gibi bir tavır sergilediler.

Pınar 155 Okunma

Cevaplar

  • Pınar09 Ağustos 2016

    En kısa sure dedikleri 45 gün mu? Provizyon da bekleyen işlemi iptal ettirmek çok mu zor? Ben kurum personeliyim kurumun anlaşmalı bankası bunu en kısa zamanda kuruma da iletecem şayet herkes çok rahat bizden habersiz işlem yapabiliyorsa bu finansbankin ne kadar güvenli? ? Olduğunu gösterir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön