22 Şubat 2013

Finansbank Kartımdan Bilgim Dışında Para Çekiliyor Harcama İtirazıma Red Cevabı Veriyorlar!

Kredi kartımdan bilgim dışında aynı gün 5 dakika içerisinde 3 defa üst üste 180 TL. Çekilmiştir, harcama itirazıma red cevabı verildi. Bankayı arayıp bu parayı çeken şahısların kartımı kopyalayan şahıslar olduğunu ve nakde çevirmek için kurdukları sahte şirket üzerinden kontör satmış gösterdiklerini anlatamadım. Ekstrede görünen Turkcell İletişim Hizmetleri isimli paravan şirketin adresinin en yakın zamanda tarafıma bildirilmesini talep ediyorum.

Selçuk 108 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk14 Mart 2013

    sonuçtan hiç bir şey çıkmadı mağdur olmama rağmen benden çekilen 540 TL dışında , bankama çağrı merkezi işlem ücreti için 20 TL. yi de ödeyeceğim..

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön