25 Eylül 2013

Finansbank Kartıma Yüklenen Puanı Borç Olarak Yansıtmış!

Daha önce verdiğim faturaları otomatik ödeme talimatından dolayı Finansbank promosyon olarak her faturaya 15 TL toplamda 30 TL para puan verdi. Başka bir eve taşındığım için birkaç ay sonra o otomatik talimatları iptal edip yeni taşındığım evin faturalarını otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen promosyon olarak verilen 30 TL'yi banka dönem içi işlemlerime borç olarak yansıtmış.


O borcun silinmesini veya yeni talimat verdiğim için 30 TL para puanımın verilmesini istiyorum. Bu şekilde mağduriyet yaşıyorum hem borç gösteriyorlar hemde kampanyadan doğan para puanlarımı vermiyorlar.

Mehmet 224 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön