07 Eylül 2013 #1999315

Finansbank Kartıma Yansıtılan Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

Finansbank kredi kartıma yansıtılan ve haksız yere alınan 2013 yılına ait 65,00 TL kart ücretinin tarafıma iadesini istiyorum. Konuyla ilgili olarak elimde Tüketici Hakem Heyetinin verdiği diğer bankalara ait bir çok mahkeme kararları var ve bu bankaların hepsinden ücretleri aldım. Lütfen müşteri memnuniyeti açısından bu iade talebimi değerlendiriniz.

Lutfi 64 Okunma

Cevaplar

  • Lutfi'nin Teşekkür Mesajı11 Kasım 2013

    Müşteri Hizmetlerinin burada çözüme yönelik gösterdiği yakın ilgiye çok teşekkür ediyor müşteri memnuniyeti açısından bunu bir artı puan olarak değerlendiriyorum. Kart ücreti iptal edilmiş olup sıkıntımız giderilmiştir. Teşekkürler Finansbank..

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön