24 Aralık 2013

Finansbank Kartıma 79 TL Kart Ücreti Varmış!

Finansbank adıma bir kredi kartı çıkartmış haberim yok üzerinden 1 yıl geçmiş telefonuma bir mesaj borcunuzdan dolayı kredi kartınız kapatılmıştır. Benim kredi kartım yok ki! Arıyorum bankayı bir kısım aktarılmadan sonra temsilciye bağlanıyorum ve olmayan hiçbir şekilde kullanılmayan şifresi dahi alınmamış kime teslim ettiklerini bilmediğim kartıma 79 tl kart ücreti olduğunu öğreniyorum.Kartı kapatın diyorum kart borcunu ödeyin diyorlar olmayan kartın borcunu ödemeyeceğim diyorum bir sürü seçenek sunuyorlar çip para verelim onu yapalım. Bunu yapalım arkadaşım anlamıyor musunuz istemiyorum. Sonra aradılar kartı o iptal ettiler. Ama kart borcumu illaki ödemem lazımmış Dakika başı mesaj atıyorlar.

Fulya 46 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi07 Ocak 2014

  Müşterimiz ile 26.12.2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • Fulya07 Ocak 2014

  eee ben hala beklıyorum cozumle ılgılı herhangı bır bılgılendırme yapılmadı halaaaa

 • Fulya07 Ocak 2014

  degerlendırmeyle ılgılı o enkısa süre bı turlu gelemedı halaaa cevap beklıyorum

 • QNB Finansbank Temsilcisi24 Aralık 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön