06 Nisan 2013 #1728691

Finansbank Kartım Teslim Edilmedi!

Finansbank'ı bir hafta önce aradım kartınız kuryede 1 hafta içinde elinize ulaşılır dediler, ama 9 gün oldu hala kuryede ve kartımın ne zaman geleceği hakkında bilgim yok Finansbank'ı şikayet ediyorum bana bilgi vermiyorlar.

Emre 53 Okunma

Cevaplar

  • Emre09 Nisan 2013

    finansbank kredi kartım 20 gün geçmesine rahmen hala gelmedi 4 kez finansbankı aradım her aradıgımda bana adresinizi güncelleştirelim dediler geçen hafta elizine ulaşılacak dendi ama kartım hala ortada yok kuryedemi yada kurye bankayamı gönderdi hiç bi bilgim yok bana yardımcı olursanız sevinirim...

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 04/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön