22 Şubat 2013 #1648462

Finansbank Kartım Hiç Bir İşe Yaramıyor!

Zamanın da özel sebeplerim nedeniyle kredi kartımın borcunu ödeyememiştim. Finansbank ta uygun taksit sayısı ve faiz ile bana ödeme kolaylığı sağlayıp kartımı taksilendirmişti. Ben de taksitlerimi aksatmadan hatta 3-4 taksitim kalmışken peşinen toptan borcumu kapattım.Şu an kartıma fazla ödeme yapmışım ve 37 TL gibi bir rakam kredi kartımda bakiye olarak görünüyor.


Kartım kapalı olduğu için bu tutarı kullanamıyorum. Eğer kartım kullanıma açılacaksa biran önce açılsın açılmayacaksa vereceğim bir hesap numarasına bu fazla ödememin aktarılmasını talep ediyorum. Martin 10 una kadar sonuç alamazsak 37 TL yi hibe edip finansbank ile olan tüm ilişkimi keseceğim.

Pamir 45 Okunma

Cevaplar

  • Pamir26 Şubat 2013

    Bugün banka tarafından arandım ve +37 tl bakiyemin kredi kartımdan hesabıma aktarıldığının onunda hesap işletim ücreti adı altında buhar olup gittiğini öğrendim.Derhal bankada bulunan herşeyimin kapatılmasını talep ettim müşteri hizmetlerine aktardılar 10 dk bekledim kimse cevap vermedi sonra kendim aradım ve tüm kredi kartlarım+hesaplarımın kapatılmasını talep ettim önce kredi kartımın gold karttan fix carda geçirildiğini bu geçiş nedeniyle gold kartın 55 tl aidatının alınmadığını fakat fix kartı kapattırırsam o aidatın borç olarak yansıtılacağı söylendi bende bunun süresi nedir dedim beni beklettiler ve temsilci arkadaş kartınız kısıtlı olduğu için zaten kullanmamışsınız o yüzden kart aidatı alınmaması yönünde forum oluşturuyorum ve kartlarınızı kapatabiliyoruz dedi onayladım.Bugünden itibaren finansbankta olan tüm hesaplarım ve kredi kartlarım kapatıldı artık kafam rahat.

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön