22 Mart 2013 #1700994

Finansbank Kartı Şubeye Teslim Etmedi!

Ben Card Finans Go kartına başvuruda bulundum.Onaylanmış ve kuryeye teslim edilmiş.Kartıma ulaşmak için sürekli evde mi beklemek zorundayım.Diğer bütün bankalar şubeye teslim ediyorlar Finansbankında böyle bir hizmette bulunması gerekiyor.Kartımın en yakın zamanda Kadıköy Çarşı Finansbak şubesine teslim edilmesini istiyorum.

Esra 51 Okunma

Cevaplar

  • Esra29 Mart 2013

    Ben Card Finans Go kart çıkardım.Kart kuryeye verilmiştir diye bilgi aldım daha sonradan yine şikayet var a şubeye teslim edilmesini istiyorum diye bir yazı yazdım şubeye yönlendirilmiştir dediler kaç gündür müşteri hzimetlerine ulaşmaya çalışıyorum bir türlü ulaşamıyorum 2 tane daha kredi kartı kullanıyorum onlarda hiç bir sorun yaşamadım bu bankadan ben dahil 2 arkadaşım daha kartına ulaşmada sorun yaşıyor.Çalışanlar hiç bir şekilde ciddiye almıyorlar gerçekten büyük bir rezalet her aradığımda başka bir numaraya yönlendiriyorlar o aradıklarımda açmıyor.Bu karta acil ihtiyacım var bir türlü ulaşamadım.En kısa sürede Kadıköy Çarşı Şubesine kartımın götürülmesini istiyorum!!!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön