22 Nisan 2015

Finansbank Kartal Soğanlık Şubesi!

Ticari Kredi çekiyorsunuz, ödemelerin yapılacağı bir vadesiz kart gönderiyorlar. (KOBİ nakit kart) Siz kredi ödemelerinizi bu karta yatırırken ve kartı başka hiçbir amaçla kullanmazken, adamlar size habersiz, artı para tanımlıyorlar ve üç ayda bir, yani yılda 4 kere hiç bahsedilmeyen 80 TL bir para kesiyorlar, yani yılda hesap özeti ücreti adı altında yılda 320 TL! Sadece bu kartı kullanım parası kesiyorlar, bunu fatkettiğinizde iş işten geçmiş oluyor!

Oğuzhan 1.215 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan03 Mayıs 2015

    Hala arayan soran yok, bu konuyu banka çözmediğine göre hukuki yola başvuracağız anlaşılan, uğraşalım istiyorlarsa uğraşırız sorun yok

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. OĞUZHAN E. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön