14 Mayıs 2013 #1797779

Finansbank Kart Ücretinin İadesi !

Uzun yıllardır Finansbank müşterisiyim. 41***93 nolu kartın sahibiyim. Ancak bu kartı daha önce hiç kullanmadım. Alışverişlerimde Sivasspor kartımı kullanıyorum. Kullanmadığım bu kartın 49 TL lik yıllık kart ücretinin iade edilmesini istiyorum..

Ayşe 46 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe22 Mayıs 2013

    Finansbank'tan talep etmediğim halde tarafıma gönderilen 41***93 nolu karta gönderilen 49 TL lik "yıllık kart aidatının" + ve kullanmakta olduğum 4101 47** **** 9034 nolu kartıma yansıtılan 59 TL lik "yıllık kart aidatının" tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. 800 TL asgari ücretin olduğu ülkemizde; ev hanımı olan ve aynı zamanda da ve ödemelerinde size hiçbir aksaklık yaşatmayan bir müşterinize 108 TL lik kart ücreti yansıtılması gerçekten büyük bir haksızlık.. lütfen kurumunuza olan güvenimin sarsılmaması için 2 kredi kartına yansıtmış olduğunuz toplam da 108 TL "yıllık kart aidatını" iade ediniz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön