25 Mart 2013 #1703992

Finansbank Kart Ücretini İptal Etmiyor!

Finansbank'ın gold kartını kullanıyorum,geçen sene 1 yıl aylık 800 lira harcama sözü verdim kart ücreti iade oldu.17/04/2013 tarihinde aylık 800 lira harcama sözüm dolmuş olacak,ama finansbank bir yıl dolmadan tekrar 65 lira kart ücreti yansıttı,müşteri temsilcisi yaptığım görüşmede ücreti iade edemeyeceklerini söyledi,kartımı kapatın dedim,kapatırsak bir yıllık harcama sözünün süresini dolmadığı için kampanya iptal ücreti ödersiniz denildi.


Şuanda kart iptali olursa 65 lira ve kampanya iptal ücreti ödemem lazım,17 nisanı bekler iptal olursa 65 lira kart ücretini yine ödemiş olacağım. yani finansbank her türlü yıllık ücreti almış olacak. yapı kredi 15 senedir kart ücreti almadı benden, duyrulur.

Osman 40 Okunma

Cevaplar

  • Osman27 Nisan 2013

    Finansbank her zamanki gibi politika yaptı çözüm üretilmedi,karttaki taksitlerim bitince finansbanka elveda edeceğim kartımı kapatacağım.

  • Osman29 Mart 2013

    Finansbank işin kolayını bulmuş,şikayette bulunan mesajın altına hemen otomatik cevap yazıyorlar,bir kaç gün sonra telefonla iletişime geçip şikayetiniz olumsuz sonuçlandı diye bilgi veriyorlar,Yapı kredi bankasının gözünü seveyim,15 yıldır kart ücreti almadılar benden.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön