27 Mart 2013 #1708699

Finansbank Kart Ücreti Alıyor!

Bankaya defalarca telefonla ulaşmaya çalıştım, olmadı. Sözde 'Sizi Dinliyoruz' bölümünden ulaşmaya çalıştım, olmadı. Bu kanalla ulaşmayı deniyorum son kez ve bundan sonra yasal hakkımı arayacağım.


Daha önceki yıllarda kesilen aidatlara itirazım olmadı ama bu defa kartıma 2 otomatik
fatura ödeme talimatı verdiğimde , aidat alınmayacağına dair bilgilendirmelerine uyduğum
halde, yine ödeme tahsil ettiler...


Mail ile detaylı bilgilendirme isteğime rağmen hala, tuhaf bir telefon mesajı ile cevap verip duruyorlar. Kesinlikle bitti benim için bu banka. Hesabımı iptal ettirip aklı selim gezmeyi seçiyorum.

Ayşe 76 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe16 Nisan 2013

    Şikayetimi 'Sizi Dinliyoruz' linkinden de defalarca ilettiğimi incelerseniz görürsünüz. Gayet bilinçli bir kullanıcıyım. son çare olarak buraya başvurdum... Çözüm diye getirdiğiniz önerinizi de dinlediğim için pişmanım. Dünkü sinirimle herhangi bir müşteri temsilcisine ulaşamadığım için kendinizi şanslı bir banka sayabilirsiniz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön