04 Eylül 2013 #1993375

Finansbank Kart Ücreti Aldı!

Finansbank kredi kartına istinaden 65 TL kart ücreti alınmıştır. Kredi kartını hiç kullanmadım, sadece 1000 lira kredi çektiğim için çıkartmak zorunda kaldım. Şimdi ise kart ücreti kesiyorlar. İade etmek için ise şart koşuyorlar. Aylık 150 TL harcama sözü vermem gerekiyormuş ya da otomatik fatura ödeme talimatı istiyorlar.


1 adet fatura bilgisi verdim ancak 2 tane fatura olması gerektiğini söylediler.Bu yüzden bu işlemi hemen iptal ettim.Kart ücretinin iptalini yapmışlar ancak ekstreye cayma bedeli olarak 20 TL yansıtmışlar.Nedense hep bankalar tarafından mağdur oluyoruz. Lütfen en kısa zamanda gereğinin yapılmasını ve paramın iade edilmesini rica ediyorum.

Ahmet 60 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön