02 Nisan 2013 #1719905

Finansbank Kart Ücreti!

Ek kart sahibiyim, sahibiydim. kart ücretime itiraz için müşteri hizmetlerini aradım. kartımı iptal ettirdim. zaten onlar da çok memnun kaldılar, hemen iptal edelim dediler. benim sözleşmem varmış ödemek zorundaymışım. Benim sözleşmem yok! *****'tan almış olduğum banka kartı Finans banka çevrilmişti.


Sözleşmem olsa da neye yarar. yarın yasal haklarımı kullanmak için bankanız genel müdürlüğüne, konak tüketici hakem heyetine ilgili yargıtay kararları neredeyse 10 yıldır sakladığım sözleşmemim kopyası ve ilgili ekstreler 10 yıllık geriye yönelik kart iade ücretimin tarafıma ödenmesi için başvuracağım. Yasal süreç başlamıştır. Kart iptalimi az önce gerçekleştirdim.

Koray 45 Okunma

Cevaplar

  • Koray04 Nisan 2013

    Genel müdürlüğünüze İadeli tahüttlü talep mektubum yarın gönderilcek. Sizi Dinliyoruz linkinde tel numarası var. Orayı kullanmayı düşünmüyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön