06 Eylül 2013 #1996378

Finansbank Kart Teslimat Sorunu!

Temmuzun 20'sine doğru Sms ile bana cardfinans nakit kartınız kuryeye verildi denildi. Aktif ileti evinize geldik bulamadık dedi bu sefer Finansbank müşteri hizmetlerini aradım öğrenciyim sabit yerde sürekli bulunamıyorum dedim. Şubeye istedim oda tamam yönlendirdim dedi. Üstünden yine zaman geçti bu sefer gönderimi sorgulattığım zaman aktif ileti bankanın bize öyle bir talimatı yok dedi. Yine temsilciyi aradığımda tekrar talimat verdim şubeye gitmesi için dedi ve üzerinden biraz daha zaman geçince aktif ileti yine bizde böyle bir talimat yok dedi.Temsilci sürekli talimat verdik aktif iletiye Finansbank Beşiktaş şubesine getirecekler diyor, kuryenin haberi yok. 2 ay oldu artık yardım edin.

Emrecan 59 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Emrecan09 Eylül 2013

    6 eylüldeki kart teslimatı şikayetime istinaden halen bir bilgi verilmemiştir:Bilgilerinize.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön