17 Ocak 2014 #2241249

Finansbank Kart Limitimi Sıfırladı!

Eylül ayının başında Finansbank kart limitim düzensiz ödemeler sebebiyle 0'landı. Eylül ve Ekim ayı ödemelerimi yaptıktan sonra sadece 125 TL limit açıldı. Eylül ve ekim ayında dönem borcumun yarısını sonraki aylar tamamını hesap kestiği gün hemen ödememe rağmen kart limitim açılmadı.


Aralık ayında aradılar bu ay ödemenizi de düzenli yaparsanız kart limitiniz açılacaktır diye hala ses seda yok. Bankayı aradığımda değerlendirilme sürecindesiniz bizim yapabileceğimiz bir şey yok lafını tekrarlayıp duruyorlar.


Sonuç olarak 4-5 aydır düzenli ödeme yapmama rağmen limitimi açmıyorlar. Bir an önce açılmazsa kartımı iptal etmeyi düşünüyorum kullanamıyorum nasıl olsa. Bir an önce limitimin açılmasını istiyorum.

Can 146 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön