08 Mayıs 2013 #1785108

Finansbank Kart İstemediğim Halde Gönderildi!

Malatya İnönü şubeye kredi başvurusu için gittim. Başvuru işlemlerim yapılırken bana birkaç belge imzalatıldı. Bende alacağım kredi içindir sanarak imzaladım. Daha önce de aynı krediyi kullandığımda bu kadar belge imzalamadığımı anımsadım. O an sorma gereksinimi duymadım Ama kokusu 1 gün sonra çıktı meğer ki bana birde gold kart başvurusu için sözleşme imzalatılmış.


Cep telefonuma bir gün sonra mesaj geldiğinde aradım iptal edin dedim onayladım iptal edildi dediler. Adresinize gönderilmeyecek dediler. Ancak tekrar kart gönderildi.sormak istiyorum ya bana kart yerine farklı ihtiyaç kredisi kullandırıldı nasıl anlayacaktım insana güven bu mu ? Yada sadece kota doldurmak için insana saygı bu mu?

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön