08 Mart 2013

Finansbank Kart İptaline Banka Evrak Vermiyor!

Finansbanka ait maaş hesabıma ait mevduat hesabım vardı. 08 mart 2013 tarihinde iptali için finansbank Beylikdüzü şubesine başvurdum. Hesabıma 4 TL fazla yatırmışken 6 TL borç olmak üzere 40 TL hesap işletim ücreti ödedim. Çalışanlardan sarışın bir bayan iptal işlemleri sırasında bana büyük zorluk çıkardı dilekçe bile almak istemedi.


Çalışanlarınıza insanlara saygı konusunda eğitim vermenizi öneririm. Ayrıca ben müşteri olarak hesabımı kapattığıma ve borcum olmadığına dair bir evrak almak isterken bunu binbir zorlukla alıyorum. Hatta alamadım. Böyle bir mantıksızlık olur mu. Yarın hesabında borç var deyip bana borç çıkarırsanız ben hesabımı kapattığımı nasıl kanıtlayacağım. Bu evrakı acilen istiyorum.

Hande 74 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön