28 Ocak 2014 #2260967

Finansbank Kart İptali Sırasında Kart Aidatı Yansıtıldı!

Aralık ayının 26 sında 8398 ile biten Finansbank Masterkart'ı mı iptal etmek için Finansbank müşteri hizmetlerini aradım ve iptal ettim. Gelecek dönem taksitlerimde dahil tüm borcumu kapatmıştım iptal ettiğimde borcum gözükmüyordu fakat sonradan iptal tarihimin bir gün öncesine kart aidatı yansıtıldı şikayetim de dikkate alınmadı.


Yıllardır çalıştığım bankadan şikayetçiyim! Artık bankanızla ilişkimi keseceğim, başka bankadan kredi kartı istedim gelir gelmez sizdeki kartımı iptal edeceğim.


Bu yapılan öyle canımı sıktı ki bankanızda 30000 TL hazır taşıt kredim olmasına rağmen alacağım araç için kredi konusunu başka 2 bankadan teklif aldım onları değerlendiriyorum artık Finansbank'la çalışmak istemiyorum!

Hüseyin 149 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön