03 Eylül 2013 #1991023

Finansbank Kart Bedeli Almakta Israrcı!

Her zaman bu kart aidatları ile ilgili sıkıntımı iletiyorum. Finansbank'asından beni arayan operatör ısrarla kart almam için bir sürü şey anlattı . Bende aidat ücreti istemeyeceklerse ve bu ücret hiçbir şekilde alınmayacaksa diye, bastıra bastıra üç kere teyit ettirmeme rağmen, hiç şifresini bile almadığım kart için bana ödeme çıkardılar .


Müşteri hizmetlerini arıyorum ödemem gerektiğini söylüyorlar . Durumu anlatıyorum ama cevap ödemeniz gerekiyor . Maaş kartım Finansbank olduğu için kredi kartını kullanacaktım ,ama yok artık. İş yerinden ilk izin aldığımda Finansbank'ında arasında bulunan üç tane bankanın hesaplarını kapatmak olacak.

Ulas 49 Okunma

Cevaplar

  • Ulas11 Şubat 2014

    evet aynen devam ediyor sıkıntılar

  • Ulas07 Ekim 2013

    artık hesaplarımı çok sıkı kontrol ediyorum çünkü bir senede benden o kadar çok para kesildi üç banka tarafından. demekki yıılardır toplamda epey bir yekünü var kredi kartını teke düşürüyorum bakalım hangisi olacak

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön