01 Şubat 2014 #2269476

Finansbank Kart Basım Ücreti ve Ekstre Ücreti Alıyor

Çalıştığım şirket maaş aldığımız bankayı değiştirmiştir. Yeni banka görevlileri hiç bilgilendirme yapmadan getirilen evraklara imza attırdılar. Tarafıma ATM kartıyla birlikte kredi kardı gönderildi. Gönderilen kredi kartından hiç kullanmama rağmen kart basım ücreti ve ekstre ücreti istenmektedir.


Durumu banka müşteri hizmetleriyle görüştüğümde kredi kartını kullanmak istemediğimi ve iptal ettirmek istediğimi söylememe rağmen kart basım ücretleri ve ekstre ücretlerini istemekte ve faiz uygulanmaktadır. Bu ücretlerin silinip kartın iptali için gereğinin yapılmasını Finansbank'tan istiyorum.

Ökkeş 58 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön