19 Şubat 2013 #1641232

Finansbank Kart Aidatının İptalini İstiyorum!

Cardfinas kartıma ocak ayında 65 lira kart aidatı ücreti geldi.Üstelik geçen senelerde gelmiyordu ve yine üstelik 3 adet otomatik ödeme talimatımın bulunduğu ve bu talimatlardan dolayıda hiç bir kampanyaya dahil edilmediğim halde kullandığım bir kart. kart aidatının iptali için müşteri hizmetlerini aradım müşteri temsilcisine bağlanamadığım için kayıp/çalıntı kart menüsünü tuşlayarak en nihayetinde müşteri temsilcisine ulaşabildim.


Müşteri temsilcisi önce ücretin yasal olduğunu iptal edemeyeceğini sonrada eğer fix kart alırsak ücretin iptal edileceğini söyledi. Bu ayki ekstremde ise 20 lira çağrı merkezi işlem ücreti görünce kartımı iptal ettirdim. haksız alınan 85 liramın iadesini istiyorum.

Neslihan 33 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan24 Mart 2013

    son ekstremin borcunun tamamını ödedim tabi yansıltılan 65 lira kart ücretini de ödedim daha sonra finansbanktan arayıp 65 lirayı başka bir hesabıma eft yapacaklarının sözünü verdiler, henüz para elime geçmedi ancak iade edeceklerini düşünüyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön