14 Şubat 2013

Finansbank Kart Aidatının İptalini İstiyorum!

Finansbank kredi kartı kullanıcısıyım. Bundan önce aktif olarak kullanmadığımdan aidat gelince bankaya açıp müşteri yetkilileri ile görüştüğümde kredi kartımı iptal etmeme gerek olmadığını, kart aidatı alınmayacağını söylemeleri üzerine kart iptalinden vazgeçtim. Ancak şu anda yine kart aidatım yansımış.


Kaç kere görüşmeme rağmen bir sonuca ulaşamadım. Yok 10 tl verin fix karta geçin. Yok 40 tl para puan yatıralım iptalini yapmayın 6 ay boyunca kartınızı iptal ettiremezsiniz.
Sonunda 65 tl aidati ödeyip kartımı iptal etme kararı verdim. Yapı kredi bankası yıllı aidatı iptal ediyor. H** yıllık aidatı iptal edip kartınızı iptal ediyor.Finansbank sıkılmadan aidatı alıp kartınızı iptal ediyor.

Bilge 48 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön