27 Nisan 2013 #1766620

Finansbank Kart Aidatının İptali Yapılmadı!

Kart aidatımın ve çağrı merkez ücretinin silinmesini talep ediyorum. Kartımı kapatmak için aradım ve kartımı kapattırdım.Telefondaki bayan hem sesini yükseltti hemde kapalı olan karttan işlem yaparak usulsüz ücret aldı. Kapalı olan karttan nasıl ücret alınır. Hakkımı hukuk karşısında arayacağım.Bu miktarlar için avukat tutulamayacağını bankalar düşünüyor belki haklılar ama ben avukat oğlu olarak avukat ücreti vermeyeceğim için hakkımı herkes adına arayacağım.Ayrıca 26/03/2013 tarihinde kayıtlı telefon konuşmamı gerçekleştirdiğim bayandan şikayetçiyim müşteriye bağırıyor.

Esra 86 Okunma

Cevaplar

  • Esra03 Mayıs 2013

    Haberim olmadan banka kart ücreti kesmiş. Şüpheli işlem olarak çağrı merkezini aradım bayana hukuksuz bir işlem olduğunu anlattım. Ancak sesini yükselten azarlayan bir bayanla karşılaştım. 20 TL ücretin iptalini istiyorum. Ve çağrı merkezindeki bayandan şikayetçiyim. Kartımı kapattırdım kapalı olan karttan 20 tl ücret kesti. Kart aidat ücretini iptal ettiler. Ancak 20 tl ye azarlandık bu ücretinde iptalini istiyorum. En azından azarlandığımızla kalalım şükür.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön