11 Nisan 2013 #1736970

Finansbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Finansbaktan soğudum, ne bir müşteri memnuniyeti ne başka birşey. Bugün üşenmedim, çünkü bilinçli tüketiciyim, gidip tüketici hakem heyetine dilekçemi ve ilgili yargıtay kararını verdim. Ben sizden bu seneki ücreti iade edin dedim ama hakem heyetinde bütün kesilen tutarları istedim. Azmin sonu yoktur, madem siz iadesini yapmadınız, iade olması durumunda dilekçemi çekerim, sizlere kaç defa şikayet hattınıza mesajlar yazdım, beni bu duruma getirdiniz. İade edin, bende kartmı kullanmaya devam edeyim.

Gülser 74 Okunma

Cevaplar

 • Gülser16 Nisan 2013

  Şikayetimle ilgili çözüm 1 Haftadır yapılmıyor,oyalanıyorum,iadesini yapmadınız.Dilekçem Tüketici hakem heyetinde işleme konulcak...

 • Gülser15 Nisan 2013

  İade etmeniz asır sürcek sanırım,oyalamayınız....Çalışmayacağım sizlerle artık.

 • Gülser12 Nisan 2013

  Finansbank iadenizi bekliyorum....oyalamayın lütfen.sizinle artık çalışmayacağım.....

 • Gülser11 Nisan 2013

  Sizin beni arayıpta,otomatik ödeme talimatıymış,şu kadar harcama sözüymüş,hiçbir şekilde siz müşteriyi zorlayamazsınız,ben sizin telefonunuzu istemiyorum,bana iade edildiğine dair yazılı bildirim yapıyorum size,sizde bana ya sms le ya e-maille yazılı bildirim yapmak zorundasınız,iade edildiğine dair bilgi verin,sizin çözüm için beni arayıp,yukarda yazdığım şeyleri söylemenizi istemiyorum.

 • Gülser11 Nisan 2013

  Finasbank hala iade etmediniz...Sizin iade etmenizi bekliyorum.Şikayetime destekler geliyor,demek ki yalnız değilmişim...Herkes kakkını arasın ben aradım...

 • QNB Finansbank Temsilcisi11 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön