08 Nisan 2013 #1731138

Finansbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Finansbank maaş müşterisiyim.Finansbank kredi kartı kullanıyorum.3.000 TL ye yakın limitim var ve kartımı kullanıp ödemelerimi düzgün yaparım.Ancak buna rağmen kredi kartı yıllık bedeli yansıdı ekstreme.Diğer bankalarla da çalışıyorum ve onlar kart bedeli talep etmiyorlar yada iade ediyorlar.


Ancak Finansbank ı iade için aradığımda sözleşme imzaladığımı ve iade edilemeyeceğini belirttiler ancak ben kesinlikle hiçbir sözleşme imzalamadım çünkü kredi başvurusundan sonra emrivaki yollanan bir karttı.Kredi kartı yıllık kart bedelimin tarafıma iade edilmesini istiyorum.Bu kadar büyük bir bankaya bu tarz davranışlar ve bu tarz ufak hesaplar yakışmıyor.

Pinar 56 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön