29 Mart 2013 #1714351

Finansbank Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Şubat 2013 tarihinde başka bir bankadan olan kredi kartıma yansıtılan kart aidatını, bir aramamla, hiç bir soruya muhatap olmadan, iptal ettirip hesabıma geri yatırtmıştım. Bu ay ki finansbank ekstremi incelediğimde 24/03/2013 tarihinde hesabıma yansıtılmış 49 liralık kart aidatı bedelini görünce hemen Finansbankı aradım fakat iade edilemeyeceğimi söylediler.


5 adet otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen Finansbank kredi kartıma yansıtılan 49 liralık kart aidatının tarafıma iadesini istiyorum. Aksi halde finanskartı kullanmayıp alışverişlerimde diğer bankayı tercih edeceğim. Hukuksal olarak da bu işin takipçisi olacağım.

Hüseyin 64 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön