10 Mayıs 2013

Finansbank Kart Aidatımı İptal Ettirdiğim İçin Banka Kredi Kartımı İptal Ediyor!

Finansbank Tüketici Hakem Heyeti'nin kararı gereği kart aidatımı iade etti ve buna istinaden benim kredi kartımı iptal edeceğini söyledi. Kartımın iptal edilmemesini ve kart aidatının iadesinin yapıldığı gibi kalmasını talep ediyorum.

Gökay 79 Okunma

Cevaplar

  • Gökay16 Mayıs 2013

    Otomatik fatura ödeme talimatında sözleşme bozma ücreti Kart aidatımı tüketici hakem heyeti kararıyla geri talep ettiğim için banka tek taraflı olarak kartımı iptal etti. Bunun sonucunda otomatik ödeme talimatlarımda banka tarafından iptal oldu. Benim herhangi bir iptal olmadığı halde hiçbir kusurumda yokken sözleşme bozma ücreti adı altında kendi yaptıkları işlem için 28,57 TL kredi kartımdan haksız olarak tahsil etti. Finansbankın yasal haklara saygısı ne de müşteri memnuniyeti ilkesine saygısı bulunmadığı düşüncesindeyim. Ben sözleşmeyi fesh etmediğim halde tarafımdan tahsil edilen bu ücretlerin tarafıma iadesini talep ediyorum. Sözleşmeyi benim fesh etmediğim kayıtlarda mevcuttur.Gerekirse bu ücret içinde yasal haklarımı kullanıcağım.

  • Gökay16 Mayıs 2013

    Kart aidatımı tüketici hakem heyeti kararıyla geri talep ettiğim için banka tek taraflı olarak kartımı iptal etti. Bunun sonucunda otomatik ödeme talimatlarımda banka tarafından iptal oldu. Benim herhangi bir iptal olmadığı halde hiçbir kusurumda yokken sözleşme bozma ücreti adı altında kendi yaptıkları işlem için 28,57 TL kredi kartımdan haksız olarak tahsil etti. Finansbankın yasal haklara saygısı ne de müşteri memnuniyeti ilkesine saygısı bulunmadığı düşüncesindeyim. Ben sözleşmeyi fesh etmediğim halde tarafımdan tahsil edilen bu ücretlerin tarafıma iadesini talep ediyorum. Sözleşmeyi benim fesh etmediğim kayıtlarda mevcuttur.Gerekirse bu ücret içinde yasal haklarımı kullanıcağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön