29 Ocak 2014

Finansbank Kart Aidatı Yüzünden Kredi Kartınızdan Bir Fayda Görmüyorum!

Yıllardır Finansbank ile çalışıyorum ve bundan gayet memnundum. Babam, kızkardeşim evdeki herkesin tercihi Finansbank yönündeydi. Bu sene 2014 Ocak ayında kartımdan 79 TL kart aidatı kesilmiş. Ve bu 79 TL'lik kesilmeler yılda 2 kere yapılıyor. Bankaya sorduğum da bunun yasal olduğu ve yapılacak bir şey olmadığı söylendi.


Ancak ilk kez kart için başvurduğumda bana verilen taahhütler böyle değildi artık kartımı kullanmaktan soğudum ve tabii Finansbank'tan. Kredi kartınızı kullanmak artık cazip değil ne yazık ki.


Umuyorum kart aidatı sorunlarına bir çözüm getirirsiniz yoksa bankanızın kartını kullanmak yarardan çok zarar veren bir eylem haline geldi...

Esra 60 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön