07 Mayıs 2013 #1784362

Finansbank Kart Aidatı Yok Deyip Alıyorlar!

Cardfinans kart almam konusunda gelen personelin, kart aidatı gönderilmeyeceğini taahhüt ederek başvurumu almış sonrasında banka tarafından yıllık aidat tarafıma gönderilmiştir. Banka bu konuda sorumluluk almadığını kişinin yanlış bilgi verdiğini kart aidatının iptali olmayacağını tarafıma bildirmiş ve çözüm sağlamamıştır.

Serhan 50 Okunma

Cevaplar

  • Serhan07 Mayıs 2013

    Finansbank'a konu hakkında sikayet talebim vardır. çözüm sürecinde sms ile tarafıma donus yapıp olumsuz yönde oldugunu bildirmistir. Tekrar belirtiyorum personelin yanlıs bilgi verdigini ve bankanın sorumlu olmadıgını kart aidatını iptal etmeyeceklerini belirtilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön