21 Eylül 2013 #2023474

Finansbank Kart Aidatı Yok Dedi Kart Basım Ve Ekstre Ücreti Kesti!

Yani bir işe başlarken maaş hesabı açmaya gelen Finansbank personeli yıllık aidatı vs. olmayan Fix Card'ı vermekle mecburi olduklarını söyleyerek istemediğim halde zorla verdiler. Nasıl olsa iadatı yok istemezseniz de iptal ettirirsiniz dediler.


Yaklaşık bir yıl sonra hiç kullanmadığım kartım için eylül 2013 tarihinde 15 TL kart basım ve 2 TL extre ücreti ödemem için extre yollamışlar. Bankayı aradım, kart basım ücretini mutlaka almak zorunda olduklarını söylediler.


Ücreti almazsanız kart bende kalsın dedim ona da olumsuz dedi. Şimdi istemediğim bir karta neden para ödemek zorundayım. Bir sayfa kağıt parçasına neden 2 TL fiyat biçiyorlar. Mecbur bırakıldığım bu durumdan kurtulmak istiyorum.

Erhan 72 Okunma

Cevaplar

  • Erhan'ın Teşekkür Mesajı26 Ekim 2013

    İlgi banka tarafından konu ortak bir noktada iki taraflı tatlıya bağlanmıştır. Keşke hiç yaşanmasaydı ama sonradan da olsa konuya çözüm getirmeleri nedeniyle teşekkürederim.

  • Erhan24 Eylül 2013

    Konuyla alakalı banka geri dönüş yapmıştır. Konun özeti, sen bu parayı kartı kullan veya kullanma bal gibi de ödeyeceksin şekliyle tarafıma bildirmiştir. Bugün bankaların kart vermek için hergün telefon ettiği bir dönemde yaptıkları hizmetin bedelinide tüketiciye kitlemelerinin mantığını anlamış değilim. Gerekli kart bedelini ödeyeceğim ve kartıda protesto amaçlı iptal ettireceğim. Böyle bir bankanın müşteriside olmak istemiyorum. İlgili banka ürünlerini tanıtmak için boy boy medyada reklam gideri harcıyacağına müşterilerine sahip çıksa hem daha çok müşterisi olur hemde reklam parası cebide kalır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön