19 Şubat 2013

Finansbank Kart Aidatı Kesilmiş!

Yıllık kart aidatı problemini ikidir yaşıyorum cuma günü bankaya ödeme yapmaya gittiğimde 65 tl lik kart aidati ile karşılaştım harcamalarımdan fazla olan bu kart aidatını ödemek istemiyorum ve bu yüzden kartı kapatacağımı söyledim müşteri temsilcisine yani kullanmayacağım bir kartın aidatini ödemek tuhaflık.


Ben zaten bu ay itibariyle kullanmayacağım bu kartı neden önümüzdeki 12 ayın ücretini ödeyeyim ki bu konuda tüketici mahkemesine başvuracağım. Lütfen buna bir çözüm getirilsin kullanmayacağım bir kartın önümüzdeki 12 ayın kart parasını ödemek istemiyorum. Ücret iadesi istiyorum.

Erhan 26 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön