19 Nisan 2013 #1751655

Finansbank Kart Aidatı İtiraz!

Efendim finansbank'a kredi kartı için başvurumda öğrenci olduğum için kart aidatı alınmayacağı söylendi. Ama kartı aldığım tarihten bu yana toplam 60 tl kart aidatı kredi kartı hesabımdan düşüldü. Birçok kez itiraz da bulundum. Hem telefon aracılığıyla hem de yazılı (fax) olarak; ama gelen cevap sürekli olumsuz oldu.

Atanur 123 Okunma

Cevaplar

  • Atanur22 Nisan 2013

    Finansbank'a yazılı ve telefon olmak üzere daha önce de birçok kez kart aidatı ücretine itiraz ettim lakin hiç önemsenmedim.Bunu yasal yollarla halletmek için gerekli başvurularımı yaptım.Ama gördüm ki bu ay yine kart ücreti kesilmiş.Öğrenciyim,herhangi bir geliri bırakın devletten burs ve kredi dahi alamıyorum...Ben kartı alırken bana kart aidatı alınmayacak dendi,çünkü öğrenci statüsünde olduğum için.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön