18 Şubat 2015

Finansbank Kart Aidatı İadesi!

Yıllardır ödediğim kart aidatlarımın geri ödenmesini istiyorum. Ekstrelerimi istediğimde çağrı merkezi ekstre başına ücret istedi. Mide bulandırıcı bu tavrınızı düzeltin.

Emine 323 Okunma

Cevaplar

  • Emine24 Şubat 2015

    3056289 No.lu şikayetimde belirttiğim sorun üzerine 1 ya da 2 gün sonra bana mesaj atarak 'talebiniz olumlu sonuçlanmıştır en yakın zamanda sizi arayacağız' diyorsunuz. Aradığınızda da 'maalesef geçmişe dönük iade yapamayız yalnızca bu seneninkini iade yapabiliriz. Hukuki yollara başvurun' diyorsunuz. Ne bu oyun mu oynuyorsunuz benimle. Neden olumlu sonuçlanmıştır diye mesaj attınız o zaman!

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön