20 Eylül 2013 #2021812

Finansbank Kart Aidatı İadesi!

Bundan 1 yıl önce tarafıma gönderilen kredi kartını hiç kullanmadım ve kartın nerede olduğunu dahi bilmiyorum. Tarafıma 79 TL kart aidatı yansıtılmış hiç işlem yapılmamış ve elimde olmayan karta nasıl aidat yansıdığını çok merak ediyorum.


Müşteri Hizmetleri Yetkilileri ile görüştüm durumu ifade ettim yapacak bir şey yok tarzından şeyler ifade etti. Bu parayı ödemeyeceğim ama o parayı ödememek için açacağım yasal takibin tüm masraflarını çekeceğim hem maddi hem mânevî dava açacağım Finansbank'a.

Mehmet 77 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Eylül 2013

    BANKADAN TARAFIMA GELEN MESAJLAR ; Kartınız ile ilgili kart ücreti iade talebiniz değerlendirilmiş olup, olumlu sonoçlandırılamamıştır. Talebiniz ile ilgili TBB Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurmak isterseniz, Bankamıza yazılı başvurarak, yazılı yanıt talep edebilirsiniz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön