13 Eylül 2013 #2010690

Finansbank Kart Aidatı İadesi!

Yaklaşık 7 yıldır Finansbank kredi kartı kullanmaktayım. Ayrıca Finansbank'ta aktif olarak kullandığım hesabımda bulunmaktadır. ama kesilen kart aidatı ücretlerden sıkılmış durumdayım. Son 4 hanesi 6371 olan kredi kartımdan 04.09.2013 tarihinde kesilen 59.00 TL'nin iadesini istiyorum. Tarafıma kesilen 59.00 TL'nin kartıma iadesi için gerekli işlemlerin yapılması ricadır. Aksi takdirde aktif olarak kullandığım kredi kartımı ve hesabımı kapatacağım. En kısa sürede iadenin kartıma gerçekleşmesini bekliyorum.

Leyla 61 Okunma

Cevaplar

  • Leyla28 Ekim 2013

    kart aidatımı iade etmediler. bu yüzden bir daha asla finansbankla çalışmam. en kısa zamanda hesabımı kapatacağım. ayrıca kredi kartımında iptalini isteyeceğim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön