11 Mayıs 2013 #1791067

Finansbank Kart Aidatı Bıktırdı!

Geçen yıl yine aidat alındı ve ben yine şikayet yazdım. Mail yazdılar ve iade etmediler. Bende aktif şekilde kullandığım kartımı kullanmamaya başladım. Şimdi yine ücret aldılar. Bu sefer iptal ediyorum.

Metin 25 Okunma

Cevaplar

 • Metin16 Mayıs 2013

  Doğrudur. Banka çalışanı beni aradı. Bankanın yaptığı değerlendirme neticesinde (değerlendirmeden ne demek istiyorlarsa artık) aidat iadesinin mümkün olamayacağını belirttiler. Yani cevabını verdik dedikleri şey zaten şikayetçi olduğumuz konudur. Hayır diyerek müşteri memnuniyeti sağlamış olduklarını düşünüyorlar maalesef. Bankaya zahmet olmazsa sözlü olarak bana verdikleri cevabı mail olarak bana gönderirlerse sevinirim. Bari bunu yapın....

 • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile 15/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Metin14 Mayıs 2013

  Firma yazdığı standart cevabın gereğini bile yerine getirmedi. Yani henüz bilgi vermek için bile aramadı. Bu da firmanın ne kadar samimiyetsiz olduğunun göstergesidir sanırım. Çok da önemli değil zaten. Benim için finansbank bitmiştir.

 • QNB Finansbank Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön