21 Ocak 2014 #2247805

Finansbank Kart Aidatı Alıyor!

Tüketici hakem heyetinin kararına rağmen banka ödemesini yapmadı. Bankaya mail attığımda banka bana geri dönüş yaptı ve ücretin tarafıma yatırılacağını taahhüt etmesine rağmen ücret yatırılmadı. Tekrar aradıklarında bu sefer ücreti yatırmayacaklarını söylediler. Yani 3 gün içerisinde 2 farklı karar verdiler. Diğer bankalar hakem heyetinin verdiği kararlara uymasına rağmen Finansbank beni hayal kırıklığına uğratmıştır. Bundan sonraki süreçte hakkımı yasal yönlerden arayacağım.

Satılmış 58 Okunma

Cevaplar

  • Satılmış29 Ocak 2014

    Finansbank yine dediğini yapmadı tekrar arayıp parayı yatıracaklarını taahüt etmelerine rağmen parayı yatırmadılar Bende bu sayede bankacılık anlayışlarını anlamış oldum.En yakın zamanda dava açıp finansbankla alışverişimi sonlandıracağım

  • Satılmış21 Ocak 2014

    hem aynı ifadeler zaten 1 haftadır aynı şeyi yapıyorsunuz bir gelişme olacağını sanmıyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön