07 Eylül 2013

Finansbank Kart Aidatı Alıyor!

Finansbank kart aidatının iptali hakkında Finansbank’ın vermiş olduğu kartı yıllardır düzenli kullanan ödemelerini geciktirmeden yapan, otomatik ödeme talimatı olan üstelik erken ödeme yapıp yeri geldiği zaman limitinin üstünde harcama yapan bir müşteri olarak üyelik ücreti kesilmesi beni biraz bankanın müşterilerine yönelik çalışmalarında eksiklik olduğu kanısına vardırdı.


Aylık 20.000 TL'nin üzerinde harcama yapıyorum en az iki adet fatura talimatım bulunmasına rağmen ağustos ayı ekstremde 65 TL kart aidatı alınmıştır. Bu işlemin iadesi konusunda yardımınızı rica ederim.

Mustafa 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön