06 Eylül 2013 #1997077

Finansbank Kart Aidatı Alıyor!

Üniversitede Cardfinans Go kartı satışı yapan temsilciler vardı. Bir arkadaş gelip arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz 1-2 tane hedefim kaldı diyerek yalvarıyordu yardımcı olmaya çalıştık. Bize denilenler Go kartı olduğu için aidat yok denildi.


Kart geldi adresime hala zarfında durmaktadır. Bir de telefonuma bir mesaj geldi 10 TL borcunuz bulunmaktadır diye kullanılmamış şifresi dahi alınmamış kartta nasıl borç olmaktadır?Burayı geçiyorum müşteri temsilcilerine bağlanamıyorsunuz hiç bir şekilde. Bir yere mi bağlanacaksınız şifre istiyor?


Finansbank'a sesleniyorum kartın şifresi alınmamış nasıl bağlanılacak?Ayrıca başka bir yerden bağlanıyor iseniz 20 TL çağrı merkezi ücreti varmış.

Salih 64 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön