02 Eylül 2013 #1988181

Finansbank Kart Aidatı Alıyor!

Ben bu konuda şikayetimi daha öncede belirtmiştim. Ben Balıkesir üniversitesinde okuyorum ve diğer bankaların öğrenci kredi kartlarından yıllık kart aidatı kesilmediğini öğrendim fakat Finansbank'ta böyle bir hizmet bulamadım. Kartımın ekstresine baktığımda ağustos ayına ait yıllık kart aidatı görünmektedir.


Bunun geriye ödenmesini ve kartımdan kesilmemesini istiyorum. Kart aidatı yıllık ödenen bir ödeme ise neden ağustos ayında benim ekstrem de gözüküyor da ocak ayında gözükmüyor? Bu bilgiler doğrultusunda gereğinin yapılmasını arz ederim.

Okan 44 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön