11 Mayıs 2013 #1792300

Finansbank Kart Aidatı Alındı!

2007 yılından bu yana bankanızın Go kartını kullanıyorum, memnun olmama rağmen her yıl kart aidatı yansıtılıyor. 25 lira için müşteriyi üzmeniz hoş değil, kartımın iptali için talepte bulundum bilgilerinize, ayrıca tüm arkadaşlarıma tavsiye ettiğim bir karttı. Alternatif bankaların tekliflerini sürekli reddetmiştim, sanırım bundan sonra değerlendiririm.

Yiğit 44 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit13 Mayıs 2013

    Bugün tarafıma geri dönüş yapıldı , 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verdim ve kart aidatı iptal edildi. Teşekkür ederim.

  • Yiğit11 Mayıs 2013

    Bu konudan şikayetçi olan kişilerinde sonucu görmesi açısından, geri dönüş yaptığınızda vereceğiniz bilgilendirmeyi paylaşacağım. Saygılarımla.

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön