24 Nisan 2013 #1761511

Finansbank Kart Aidatı Alındı!

10 yıldan beri kullandığım Üniversite kartından sonra geçen yıl bu dönemlerde bir bayan beni arayarak "özel müşteri" olduğumu bunun için de bana exclusive kart vereceklerini söylediler. Bayanlar 1-2 belki de 3 kere konuşmamda bu kartın yüksek yıllık aidatı olduğunu bildirmeme rağmen ısrarla bana yıllık aidatı yok dedi.Bu ay tam bir yıl sonra yıllık aidat yansıtılmış ve 2 kere şikayet etmeme rağmen şu kayıt altına aldıkları kayıtları dinleyin dememe rağmen dinlemeyip aynı cevap ile "aidatın iade olmayacağı" bildirilmiştir. Tüm bankalar yıllık aidatları iade etmelerine rağmen Finansbank iade etmemektedir. Bir kartımı bu ay iptal ettirdim.

Sait 111 Okunma

Cevaplar

  • Sait'in Teşekkür Mesajı04 Haziran 2013

    Sonunda arkadaşlar finansbank kartımın aidatını geri iade etti. Kim ilgilendiyse teşekkür ederim. Bitti günlük telefonlar.

  • Sait26 Nisan 2013

    Sayın yetkili ; 4-5 gündür farklı kişiler arayıp "talebiniz olumsuz" diye geri dönüş yapıyorlar. Ben ısrarla kayıtları dinlediniz mi dememe rağmen kasetten konuşurmuş gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorlar. Neden her konuşmada kayıt altında diyorsunuz konuşmalara o zaman. Kayıt varsa dinleyelim. Zaten kayıt olsa da olmasa da bunu iade etseniz de etmeseniz de bu kart da yani 2. finans kartım da iptal olacak. 4tane daha farklı kartım var hiç birine ödemiyorum arkadaşlar diğer bankalarla çalışın.

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön