04 Nisan 2013 #1723826

Finansbank Kart Aidatı Alındı!

Her yıl konu ile ilgili bakanlıklar dan onca açıklamalara rağmen Finansbank bu yıllık kart aidatı adı altında milyonlarca müşterisinden bu ücreti almaktadır. bu yüzden Finansbank müşterilerini kendilerinden uzaklaştırmaktadırlar. Zaten bu müşteriler sizin bankanıza alış verişlerinden onlarca komisyon kazandırmaktadır ayrıca bu müşterinizin neden kart ücreti adı altında alma gereği duyuyorsunuz ilginçtir.


En kısa zamanda kartımı iptal ettireceğim. Müşteri hizmetleri kartı verene kadar her yolu deniyor ama aldıktan sonra bir sürü şey ile karşılaşılıyor.

Adnan 46 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön