26 Mart 2013 #1708311

Finansbank Kart Aidatı Alındı!

41*********70 numaralı finansbank müşterisiyim extremde gördüğüm 49 tl kart ücretinin yasal olmaması dolayısıyla bankayı aradım iadesini istedim ancak iade işleminin yapılmayacağını bana ilettiler kartımın iptalini istediğimde ise tüm taksitli ve taksitsiz borçlarınızı bi sonraki extreye yansıtırız diyerek müşterilerini zorluyorlar çoğu kışlının bir defada kartınının borcunu ödeyebilecek gücü olmadığı için bi çoğu kart ücretine boyun eğiyor.


Ancak ben imzal. sözleşmemde kart iptalinde tüm borçlar sonraki ay extrelendirilir diye bir ibare hatırlamıyorum ve kendilerinden sözleşmeyi istedim sözleşmeyi inceledikten sonra avukatımla görüşüp nasıl aksiyon alacağımızı kararlaştıracağız.

Özkan 46 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön