15 Şubat 2013 #1633194

Finansbank Kart Aidatı Aldı Vermiyor!

Finansbank Go Kart kullanıcısıyım. Kartımın hem 1. yılında, hem de 2. yılında kart aidatı olarak banka 25 TL aidat parası aldı. Ancak öğrenci olduğum için kart aidatı ücretinin geri çekilmesi için müşteri hizmetlerini defalarca aradım, ancak geri veremeyeceklerini ve istersem fix karta geçebileceğimi söylediler.


Yalnız ben öğrenciyim ve sırf öğrenciye özel fırsatları olduğu için Go Kart'ı aldım. Bu nedenle 25 TL'lık kart aidatı ücretinin geri iadesini talep ediyorum.Ayrıca Finansbank Internet Bankacılığı için kartımın uygun olmadığı belirtildiği için kartın müşteri numarası'nı da öğrenemedim. İnternet Bankacılığının kartıma açılmasını da talep ediyorum.

Muhammet 69 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet17 Şubat 2013

    Maalesef hala bir sonuç alamadım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön